Propositiemanager Digitaal lezen en luisteren
Je kunt niet meer op deze vacature solliciteren (deadline was 21 mrt ’23)
Waar de eerste Donald Duck, ruim 200.000 e-books en het Boekstartkoffertje samenkomen. Dat is de KB in Den Haag. En het is de plek waar jij als propositiemanager Digitaal lezen en luisteren bijdraagt aan leesbevordering en leesplezier. Van jongeren die nog niet lezen verleiden om dat eerste boek te gaan lezen tot het bevorderen van leesvaardigheid en alles wat hiermee te maken heeft. Door hieraan bij te dragen, maak jij het verschil.
Job types
Marketing en communicatie; Management
Education level
HBO+
Weekly hours
32—40 uur per week
Salary indication
€4064—€5590 per maand
Het is jouw missie als propositiemanager ervoor te zorgen dat meer mensen de kans krijgen om te lezen. Daarvoor onderzoek je de drijfveren en behoefte van die doelgroepen waar we het meeste verschil kunnen maken. Vervolgens weet jij wat er nodig is om proposities in de markt te zetten, hoe je samenwerkt met multidisciplinaire teams en hoe je interne specialismes samenbrengt. Bovendien krijg je er energie van inhoudelijk werk af te wisselen met coördinerende taken en schakel je gemakkelijk tussen strategisch, tactisch en operationeel niveau. En er is meer. Jij bent de propositiemanager die:
We zijn benieuwd naar wie jij bent en wat jou bijzonder maakt. Is dat jouw klant- en kwaliteitsgerichte handelswijze gecombineerd met jouw overtuigingskracht? Geweldig. Zeker als je dit voor deze vacature propositiemanager Digitaal lezen en luisteren aanvult met:
Dienstverband voor bepaalde tijd: 12 maanden.
ls je kiest voor de KB, dan kies je ook voor uitstekende arbeidsvoorwaarden. Om precies te zijn valt jouw keuze op onder andere:
Deze arbeidsvoorwaarden gelden voor een fulltime dienstverband van 40 uur per week. Voor de vacature propositiemanager Digitaal lezen en luisteren is een dienstverband voor 32-40 uur per week aan de orde. Lees hier meer voor onze uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden.
De KB is de nationale bibliotheek van Nederland. Wat meer mensen mogen weten, is dat de KB innoveert. Want dat doen we absoluut! Samen met 500 collega’s zetten we ons in om Nederland elke dag slimmer, vaardiger en creatiever te maken. Dit lukt ons door bijvoorbeeld alle digitale publicaties van én over ons land te verzamelen, te bewaren en te delen. Zo zijn we er ook voor de allerjongsten met voorleeskoffertjes en voor senioren met tabletcursussen en voor laaggeletterden met taalhulp. Maatschappelijke uitdagingen zoals deze gaan we aan met andere netwerkpartners.
We omarmen de verschillen van al onze collega’s. Sterker nog: we zien dat verschillen elkaar versterken. Dat ervaren we ook zo in onze afdeling Marketing en Educatie. Deze afdeling werkt aan de marketing, positionering en strategische doorontwikkeling van digitale diensten als Delpher, de Online Bibliotheek en KB.nl. Ook werken we aan verschillende educatieve programma’s, onder andere op het gebied van lezen en digitale geletterdheid voor alle Nederlanders. Hoe jouw 35 toekomstige collega’s de sfeer omschrijven? Als gedreven, enthousiast en sociaal.